Namuose > Apie mus

Mūsų istorija

. PINZE Namų tekstilė CO buvo pastatytas 2012 metais, mes visada buvo įsipareigojusi mokslinių tyrimų ir plėtros gaminti poliuretano putų serijos produktai: U-formos atminties putos kaklo pagalvė, pagalvė, masažas pagalvė, nugaros pagalvėlės ir tt on.Our produktai yra eksportuojami į Pietryčių Azijoje, Amerikoje, Europoje ir kitose pasaulio šalyse.

Mūsų įmonė

Deqing Pinze HOMETEXTILES Co, Ltd "yra gamintojas specializuojasi gaminti porolonu produktų Kinijoje. Pinze, Deqing Huzhou, tik 45 minučių kelio automobiliu į Hangzhou ir dvi valandas į Šanchajaus oro uosto, taip pat ribojasi su Šanchajaus uostą ir Ningbo uosto su logistikos, mes jau daugiau nei 5 metai "istoriją tai archyvuojamos, kuriomis kvalifikuoti Pinze turtingas patirti palyginti su kitais kolegomis.,

Mūsų produktų

Porolonu produktai, įskaitant pagalvės, nugaros pagalvėlė, sėdynės pagalvėlės ir tt

Prekės taikymas

HOMETEXTILES, kelionės, biuro, masažas, Gydomosios procedūros, automobilis ir tt

Mūsų sertifikatas

1People Kinijos Liaudies Respublikos muitinės importo ir eksporto prekių deklaracija Siuntėjo registracijos liudijime;

2REGISTRATION SERTIFIKATO savianalizės CORPORATION;

3Industry ir komercijos verslo licencija;

4.HREACH ataskaitą;

5.SGS ataskaitą;

6.OEKO-TAX100 ataskaitą;

7. MOKESČIŲ registracijos pažymėjimas

gamybos įranga

Pinze, su stipriu verslo koncentracija, buvo įvesta iš užsienio ir dalyvavo pažangios įrangos plėtrą. Tik porolonu dirbtuvėse departamentas, buvo daugiau nei 500 rūšių įvairių formų ir produktus. Dideli grupių produktai, su ISO, CE ir SGS sertifikuota, CA-117 ir 5852 ugniai bandymas praėjo, pritraukė daugiau klientų iš viso pasaulio.

gamybos rinkos

Mūsų produktai yra eksportuojami visame pasaulyje, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Rusijoje, Europoje ir daugelyje kitų šalių, tokių pat klientų kaip TravelBlue, atominė, TravelRest ir tt

Mūsų paslaugos

Skirta "pirmas Kokybė ir aptarnavimas, klientų svarbiausia", Pinze jau tapo lyderė šioje srityje, siekti aukštesnės kokybės ir klientų didesnį pasitenkinimą yra Pinze amžinasis tikslas. Jei sudomino mūsų produkcija arba turite kokių nors klausimų, galite palikti žinutę arba susisiekite su mumis tiesiogiai.