Namuose > žinios > Turinys
Ar atminties putų pagalvėlės verta kainos?
- Dec 09, 2017 -

Ar verta sumokėti pinigus už atminties putų pagalvę?

"Tempur Pedic", "Serta Icomfort", "Comforpedic" ir kt. Populiarumas buvo ant sienos, ir tai buvo tik laikas, kol komfortas siekė, kad pirkėjai daugiau žinotų apie atminties putų pagalvę. Parduotuvėse ir internetinėje parduotuvėje siūlomų pagalvių pasirinkimas yra begalinis, o per daug skaičių stilių ir tipų. Pagalvių kainos yra visur, o tai kelia klausimą - ar atminties putos yra pagalvėlės, vertos kainos?

Kodėl žmonės perka atminties putų pagalvę

Remiantis labai geros reputacijos interneto svetaine "Sleep Like The Dead", kuriuose apklausti beveik 4000 žmonių, visa atminties putplasčio pagalvė gavo "C" klasę ir 76 procentų pasitenkinimo įvertinimą, kuris yra nepaprastas mūsų knygoje dėl to, ko dauguma žmonių tikrai turi sunku pasirinkti. Deja, tai buvo palyginta su kitų tipų pagalvėmis, kurios galėjo neveikti šios grupės vartotojams, nes atminties putos nėra visiems. Mes norėtume, kad papildomai būtų galima palyginti su kitomis šios klasės pagalvėmis. (Putų pagalvės) Pagalvėlės, tokios kaip tiesios poliuretano arba latekso pagalvės, kad iš tikrųjų suvoktų, kaip atminties putų pagalvės, palyginti su kitomis panašiomis pagalvėmis, nes šie vartotojai retai nusipirko kitų tipų pagalvių, tokių kaip apatiniai, plunksniniai arba poliesteriniai pluoštai.

Kas galėjo prisidėti prie tokio didelio šių pagalvių patvirtinimo?

Ilgaamžiškumas

Turėdama ilgiau nei du su puse metų, o vidutinė kaina yra 17,60 USD per metus, labai lengva suprasti, kodėl pasitenkinimas bus toks didelis. Šie unikalūs pagalvėlės siūlo kai kurias tas pačias slėgio mažinimo savybes, atitinkančius sugebėjimus ir naktinį komfortą, nustatytą visko ar atminties putų tipo čiužinių. Taip yra todėl, kad jie yra pagaminti iš tų pačių medžiagų, kurios yra jų šeimų produktams atminties putplasčio čiužiniai.

Kaina

Kainos buvo vertinamos nuo 12,00 iki 160,00 JAV dolerių peržiūros metu ir buvo suteiktos tik C +, nors pirkėjai tik sumokėjo vidutiniškai 44 JAV dolerius, kurie buvo mažesni už 1/3 kainų pagalvėlės, apie kurią jie aptarė. Mes tikime, kad pasirinkdami tokį didelį kainų diapazoną ir tokius mažus vidutinius produkto kaštus, kad vartotojai galėtų rinktis iš milžiniško produktų pasirinkimo ir įvairių kainų.

Palaikomasis

Jie yra lengvai formuojami, todėl dažniausiai jie gali sukelti mažiau skausmo, todėl bendras jaustis geriau. Pagalvės buvo sukurtos įvairiems miegojimo vietose, įskaitant nugarą, šoną ir skrandį. Skaičiai buvo tokie:

Atgal miegoti draugiškas: B

Skrandis miega draugiškas: C

Šoninis miegas draugiškas: C

Mes manėme, kad šios kategorijos buvo mažos, atsižvelgiant į tai, kad dauguma šių pagalvių siūlo 4 ", 5", 6 "ir t. T. Tokios pagalvės palaikytų daugybę kūno formų ir dydžių, kad būtų galima išspręsti prieštaravimus, dėl kurių kilo vidutiniški C, C ir B reitingai. Tikėtina, kad žemos kvalifikacijos kyla dėl to, kad apmokyti miego specialistai nepadėjo padėti, kad padėtų teisingai pasirinkti ir padengti pagalvę. Įtraukite į tai, kad dauguma iš jų yra nupirkti iš universalinių parduotuvių, tokių kaip "Wal Mart" ir "Target" bei didelės dėžės parduotuvės, tokios kaip "Costco" ir "Sam" iš lentynų; nesugebėjimas išbandyti pagalvę guli ant čiužinio. Norint tinkamai įvertinti pagalvių patogumą, tinkamumą ir palaikymą, pirkėjams reikia bandymo laiko. Naudojant čiužinių saugyklą būtų lengviau pasirinkti geresnius pasirinkimus, o ne pirkti pagalves lentynose ir internetu be tinkamo bandymo.

Lengvas valymas

Žiūrėkite pagalvių instrukciją. Dauguma iš jų yra nuimami ir valomi užtrauktukų dangteliai.

Fluffing

Nebūtina suformuotos arba iš anksto paruoštos pagalvės.

Mažiau alergijos problemų

Manoma, kad atminties putplastis yra antimikrobinis ir atsparus alergenams, todėl gali kilti daugybė su sveikata susijusių problemų.

201711020847334085807.jpg