Namuose > žinios > Turinys
GEL pagalvė orui, pastovios temperatūros, vabzdžių įrodymas ir kovos erkių
- Jan 12, 2018 -

Gelis yra kieta medžiaga, skystis, ir jo ypatingą ryšį yra nepakartojama, su kitomis medžiagomis.Oro pralaidumas, pastovios temperatūros, kenkėjų kontrolės, kovos erkių, aukštos viscoelasticityir vėdinimo ir pralaidūs, kad ji reta medžiaga. Šios rūšies medžiaga, kuri yra labai panaši į žmogaus kūno oda, vadinama "dirbtinė oda". Šiuo metu dėl jos geras conformability, gelis odos yra plačiai naudojami medicinos srityje, keletą Liaudies vyresniosios liemenėlė gamybos ir vidinio paviršiaus, į šiek tiek šiek tiek gelio liemenėlę rinkinys kaina iki 1500 ~ 3000 juanių, tik keliose išsivysčiusiose šalyse Europoje ir kul dabartinė bus naudojamas gaminti gel kraikas, kaip pasaulinė sveiko miego dėl integracijos ištekliais, investicijas į mokslinius tyrimus ir plėtoti vidaus gamintojų, išrado gamybos procesą su mažesnėmis sąnaudomis, kad aukštųjų technologijų paslaugų vartotojamsKinijos gel pagalvė. Kartu su Coolfoam ir Bio gelio aplinkos gelis patentuotą technologiją, pateikiama geresnė miego kokybė. Leiskite parodyti puikius Coolfoam.

Jame taip pat specialiąją įmoką, kai skiriame gera naktį Ši pagalvė. Jis yra švelnus ir vanduo kaip, mums plūduriuoti ant vandens paviršiaus, natūraliai galvos kreivę, let smegenų pasiekti geriausią atsipalaidavimo valstybė, ir sukurti ilgalaikę ir saldus miegas.

Gelis dėl savo specialios apgyvendinimo reikalavimus, mes naudojame procese turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į išlaikymą, kai pagalvę netyčia gyvuos dulkių, ar naudojamas ilgą laiką valyti, mes naudojame medžiaginės drėgnos servetėlės švelniai, valymo ne visi išplauta , priešingu atveju jis bus sunaikinti savo savybes klausimą.

Kompanija: DEQING PINZE Namų tekstilė Co, LTD

Pridėti: Changhong East Street 858, Wukang miestas, Zhejiang Deqing apskrities, miesto, Huzhou provincija, Kinija.

Mobilus Telefonas: +8615325829677

Pardavimų vadybininkas: Kevin Xu

El. paštas:Kevin@pinzehometextiles.com