Namuose > žinios > Turinys
Latekso pagalvė PK atminties pagalvė, kas yra jūsų geriausias miegojimo partneris?
- Apr 25, 2017 -

Latekso pagalvė ir atminties pagalvė jums pasirinkti?

Gyvename atvykę xishi šeimos narys kiemas teta Lin vandens, daugiau nei 50 metai šiemet, per metus buvo miegas yra nepraktiška, bet ji naudojo latekso pagalvę iš "China Daily", kad šį pavasarį turi patogesnį miegoti naktis. Taigi aš užsisakiau dar tris žmones. Palyginti su prieš man naudoti atminties medvilnės pagalvės, komfortas yra geriau, ekonomiškas, verta pirkti. "Teta Lin sakė.

Suprantama, kad geros kokybės latekso pagalvė negali deformacija 15 metų, o į 2 ~ 5 metus pagalvę atminties, dažnai miegoti pozicija nebus atoveiksmio fenomeną. Pagrindinio atminties pagalvę ir ar jis gyvenime yra grynas poliuretano medžiaga, ir ar tai yra aukštos kokybės importuotos poliuretano, jei importuojama grynas poliuretano medžiaga, neturėtų deformuoti daugiau nei 5 metai, bet jei jis yra padidinti tankį ir svorį įtraukta talko milteliai kaip žaliavos, dėl prastos kokybės pagalvė, paprastai tik 1 ~ 2 metus, ir nėra palanki sveikatai.

Apskritai, kaina yra proporcingas kokybei, nors rinka turi keletą dešimčių milijardų atminties pagalvę, bet jo kokybė ir veikimas nėra garantuotas, rimtas taip pat gali būti žalingas sveikatai. Ir gera latekso pagalvė yra ne tik patogi naudoti, ilgesnis tarnavimo laikas. Taigi, atsižvelgiant į ekonomikos atveju, kiek galima pasirinkti aukštos kokybės latekso pagalvė.

Iš natūralaus latekso pagalvė atsparumo pardavimo, pagal jų svorį, miegoti laikyseną suteikti geriausią paramą, nes lengvata naudoti netinkamo pagalvę kaklo skausmas, nuovargis, ant kaklo, kaklo slanksteliai gali žaisti gerą apsauginį poveikį, turi geras poveikis gimdos kaklelio skausmui malšinti.

Wang Wang pensininkas veteranas kadrų skambinti karštąja linija: skaitau dienraštį, matė daugiau nei dešimt metų. Šį kartą pirkti pagalvę, tai yra, mes tikime, kad laikraščio kokybės kontrolės kokybė. "

Klaidingas pasirinkimas kaklo gali sukelti rūgšties patinimas

Pasirinkite tinkamą pagalvę, atrodo, atsipalaiduoti lovoje poilsio, tiesą sakant, visi organai ir audiniai kaklo taip pat yra sunku atsipalaiduoti natūralios būklės. Duomenys rodo, kad pasaulinė 1/4 nemiga sukelia nepatogių pagalvės. Nors kaklo patinimas, skausmas, silpnumas ir diskomfortą po pabudimas yra jaukus Maistas, yra labiau tikėtina, kad sumažės priežastimi kaklo spondylosis.

Švelniavilnių latekso pagalvę dizainas, ant žmogaus galvos, pečių dalys įvairių reikalavimų pastangų suteikti tikslią paramą atitinkama, taip, kad slėgio pusiausvyra žmogaus stuburo, kad organizmas gali būti visiškai ištemptas kaulus. Tuo pačiu metu, natūralus ir gali išlaikyti puikią odos elastingumą, nėra lengva žlugimo ilgalaikiam naudojimui, ir stabilus veikimas, gali patenkinti įvairių svorio grupių poreikius, ypač nėščioms moterims, pagyvenusiems, vaikai, ir padėti latekso putų pacientai, kurių juosmens skausmas turi puikus.

Kaip išlaikyti latekso pagalvę? cool šalinimo

Latekso pagalvė geros elastingumo, nėra lengva deformacija, tvirtą paramą. Pasak tyrimų, plėtoti kaulus vaikų, latekso pagalvė gali pakeisti galvos formą, ir dulkių nebus sukelti kvėpavimo alergijos ir pluoštinių alergijos šaltinį, kai latekso pagalvė taip pat turi skatinti kraujotaką ir masažas poveikį. Be to, mes nusiuntėme 4 latekso pagalvė priežiūros įgūdžius:

1 daugiau nei vienas kadras: latekso pagalvė, nes jos natūralios antibakterinis anti erkės funkciją, nėra lengva veisti erkių bakterijas, bet todėl, kad yra daugiau orui skylutes, lengvai įvesti dulkių daleles, rekomenduojama naudoti tam tikrą laikotarpį po tuo vėdinimo fotografiją.

2 vadovas rankų plovimas: latekso pagalvė paviršiaus, pavyzdžiui, dėmių, turėtų būti skalbti rankomis arba šveitiklis (išvengti naudojant cheminį plovimo priemonių). Skalbimas rankomis, išspausti kelią, po skalbimo, sausojo rankšluosčiu ar kitų sugeriančias medžiagas, abiem rankomis sausas, tada oro išdžiūti natūraliai.

3 kaip šešėliai: latekso yra skystis, putos ir tapti kieta, tiesioginių saulės spindulių poveikio, siekiant sumažinti savo gyvenimą, ir net gelsvų miltelių.

4 iš pagalvių užvalkalus naudojimas: net lygi oda kūdikio neturėtų būti tiesiogiai naudojamas latekso pagalvė, rekomenduojama naudoti pagalvių užvalkalai, todėl lengva prižiūrėti priežiūros pagalvę.