Namuose > žinios > Turinys
Pagalvė ilgai išmesti geltona tikrųjų gali išgelbėti ją
- Apr 25, 2017 -

Daug draugų gali susirasti tokią situaciją, yra balta pagalvė, išpirkti per trumpą laiką, jis geltonas, atrodo tikrai negraži, daug draugų arba mesti jį, ar toliau naudoti. Pagalvė plaukai paprastai yra geltonos spalvos, o tai reiškia, kad ji gali būti pripildytas erkių ir pelėsio, jei ne gydyti laiku, toliau turės įtakos mūsų sveikatai.

Iš tiesų, mes tik reikia paprasto naudoti mažas dalykas, jūs galite lengvai atsikratyti geltona, tai soda. Pažvelkite į dviejų diagramų palyginimas, nėra labai stebuklinga? Iš tiesų, mažų paslapčių gyvenime daug, mes tiesiog reikia išmokti kai perversmo, galite lengvai išspręsti daug problemų, mes ir toliau pažvelgti:

Pirmiausia, mes pažvelgti į pagalvę, kuri nėra parašyta etiketėje gali būti skalbti skalbyklėje išvaizdą, dauguma jų yra ne problema, po pagalvę padengti pašalintas, įdėti pagalvę į skalbimo mašiną, pridėti pusę karšto vanduo

Tada įdėkite skalbimo priemonių, kepimo soda, nedidelį kiekį ploviklio ir mirkti per kelias minutes.

Kelias minutes, tada pridėkite šiek tiek karšto vandens, galite pradėti valymo ir skalbimo mašiną, jei kai didelis ilgas pagalvė, prijunkite be skalbimo mašina, todėl mes galime tik rankomis, formulė yra tas pats, kai rankų plovimas yra naudoti karšto vandens.

Po maždaug dešimties minučių nuplaukite pirmąjį sustabdymą, pagalvė apversti, tada nuplaukite dešimt minučių, o tada dehidratacija, džiovinimas yra baigtas.

Po plovimo rekomenduojama įdėti į balkoną, kad saulėje, kad pagalvė yra sausa ir taip pat gali būti dezinfekuojami, miego naktį bus ypač gardus, po to, kai saulė pabūti pagalvę, todėl daugiau purus.