Namuose > žinios > Turinys
Patarimai, kaip pasirinkti geriausią pagalvę naujagimiui
- Nov 01, 2017 -

Naujasis vaikas miegos mažiausiai 16 valandų per dieną. Jie mėgsta gerą, ilgą našlę, todėl turėsite įsitikinti, kad jie laikomi tinkamoje aplinkoje. Dabar dauguma tėvų ketina galvoti apie svarbius naujojo kūdikio poreikius ir sukurs jiems puikų lovelę.


Jie net gali išeiti ir gauti gražų žaislų rinkinį, kuris griūva, bet kaip apie pagalvę jie ketina gyventi?


Norite įsitikinti, kad pagalvė, kuria jie naudojatės, yra tinkama. Štai kokios geriausios pagalvės naujagimiui.


promotional-children-cartoon-u-shape-memory24100476050.jpg

1) minkštas


Tai nėra minkštas sprendimas, kurį labai ketinate nekęsti. Turite įsitikinti, kad kažkas, kuris yra minkštas, bus tikrovė. Priežastis yra tai, kad kūdikis negalės miegoti, jei nebus pailsėjęs dėl to, kas yra minkštas.


Jie ir toliau pabusti čia ir ten, kai jie pasikeis, ir tai nėra kažkas, ko nori.


Naujagimio kūdikis nusipelno geriausio, ir tai visada bus minkšta ir patogi ant odos. Tai yra privaloma bet kurio tėvo akyse. Čia yra geriausia minkšta pagalvėlė kūdikio plokščia galvute:


cartoon-baby-pillow-memory-foam-help-good06431807549(1).jpg

2) "Easy On The Skin"


Kūdikio oda bus švelnus, ir ji bus linkusi susierzinę. Jūs turite duoti jiems kažką ramybės, kad pailsėtumėte, nesukėsite dirginti savo odos. Kai kurios medžiagos suaugusiesiems gali būti gerai, nesiruošia dirbti su kūdikiu, oda, ir jūs turite būti pasirengę tai padaryti kaip tėvą.


Turite sužinoti, kokios pagalvės ir medžiagos yra tinkamos naujagimiui, o paskui įsigyti.

Ši pagalvė gali apsaugoti naujagimio sukrėtimo sindromą, geriausią automobilio sėdynių atlošą, kūdikių vežimėlius.


3) Ilgalaikis


Negalima laikyti pagalvėlės, kurią ketinate nusižeminti. Jūs nenorėsite, kad pagalvėlė, kuri po truputį pradėtų nusidėvėti. Jūs norite, kad pagalvė ilgėja ilgą laiką, nes tai yra tai, už ką mokate.


Gera pagalvė nėra kaip bet kokia kita pagalvė. Tai yra tas, kuris praeis ir kurį laiką jaučiasi taip pat gerai, kaip kelis mėnesius, kaip tai daro tą pačią dieną, kai ją pirmą kartą įdėjote po kūdikio galvos. Galite patikrinti geriausiai peržiūrėtą pagalvę "Amazon":


4) lengva valyti


Dabar naujagimiui ne visada lieka švarus, kai kalbama apie tai, kaip jie miega. Jie bus sulaikyti, ir daugybė netvarka galų gale kaupsis ant pagalvės. Dabar dauguma žmonių nenorės to to padaryti savo gyvenime ir teisingai tai padarys. Jie ketina norėti kažko, kurį lengva nuplauti, ir nenorės patekti į kelią.


Tai būtų tiesioginis ženklas, kad turėtumėte tinkamą pagalvę jūsų kūdikiui, ir tai yra ta, kuri ilgą laiką ateis.


Jūsų naujagimis kūdikis nusipelno geriausio, ir jūs neturėtumėte to nepastebėti, kai kalbama apie tai, ką jūs ketinate išeiti iš proceso. Pažvelkite, kad eikite su gerą pagalvę, kuri veiks gerai ir atitiks jūsų ir jūsų kūdikio poreikius.


Šios savybės švytės per visą galą ir šypsosi jūsų veidui. Galite naudoti tinkamą pagalvę skirtingomis sąlygomis.