Namuose > žinios > Turinys
Kokia yra atminties putplasčio nauda?
- Aug 05, 2017 -

Kathy R. Gromer, MD, miego specialistas Minesota Miego institutas Minneapolyje, sutinka, kad atminties putos gali pagerinti miegą. "Tai gali, jei ji sušvelnina skausmingus slėgio taškus", - sako ji. Tačiau Gromer priduria, kad atminties putplastis nieko nedaro dėl miego apnėjos ar kitų miego kvėpavimo sutrikimų - daugelio pacientų pagrindinis skundas yra miego sutrikimai.

"Kai guli ant atminties putų, karštis iš jūsų kūno minkština jį tinkamose vietose, - sako Arandas, - tai padeda palaikyti jūsų kūną išilgai kreivių ir natūralių kūno linijų." Atminties putplasčio gamintojai tvirtina, kad tai padeda suardyti skausmą ir taip skatina raminantį miegą. Pasak "National Sleep Foundation", nors vartotojai dažnai mano, kad labai tvirti čiužiniai yra geriausi, labiau "suteikiantys" tokius čiužinius gali pagerinti miegą žmonėms su nugaros skausmais .

Nors nėra mokslinių duomenų, kurie patvirtintų hipotezę, Arandas klausia, ar atminties putplasčio miego paviršiai gali būti ypač naudingi vyresnio amžiaus žmonėms. Jiems, sumažinus papildomą judėjimą, būtų galima sumažinti nakties metu berniukų skaičių. Ji dar labiau prisideda prie to, kad nežinotų apie lovos partnerio judesius. "Be tempimo spyruoklių, jūs manote, kad jūsų miego partnerio judėjimas yra mažesnis, ir tai gali padėti".

Oficiali svetainė: http://www.chinamemoryfoams.com