Namuose > naujienos > Turinys
Pagalvėlė Lit Vasaros Gyvenamasis kambarys atspindėti Vitality spalvos
- Apr 25, 2017 -

Atgal namie visur, pagalvės maža, bet jos įvairių spalvų, medžiagų ir kitų turtingas, skirtingų kolokacijos režimu gali parodyti skirtingą gyvenimo stilių, nedidelė pagalvėlė kolokacija taip pat yra ypač atkreipti dėmesį, atsižvelgiant į bendrą aplinką pasirinkti spalvą, suvienodinti atmosferą erdvė.

Gyvenamasis kambarys: gyvenamasis kambarys pagalvėlė pirmiausia turėtų apsvarstyti funkcinę fazė, įrangos išdėstymas ir sofa ar kėdės stiliaus spalvos, išryškinti namų interjero, elegantiškas ir ramus savybes. Pagalvėlės ant sofa svetainėje turėtų priversti žmones sėdėti patogiai ir jaučiasi laimingi, kai jie susijungė ar linksmas. Pagalvėlė taip pat reikia derinti su aplinkinių priedai pasiekti kosmoso stiliaus vienovę.

Kortelė: kortelė turi stiprią funkciją, o sėdynės pagalvėlės kolokacija turi atsižvelgti į nedidelį plotą apskritai denio, pagalvėlė neturėtų būti per didelis, patraukti denio. Bendrosios kortelės spalvos yra dažniausiai paprastas, todėl bendrą spalvų pagalvėlės ir restoranas panašūs ar daugiau šuoliai yra priimtinas. Langai gali sušvelninti fono spalvą ir fono spalvų erdvę su gana ramioje vietoje, todėl spalva visur gali vidutinio šviesus, sudėtingą modelį, ir be to, kilimų pagalvėlė vienas prieš kitą, ir tapetai spalva taip pat apkabino vienas kitą, pasiekti vienybė erdvėje.

Miegamasis kambarys: Miegamojo pagalvėlė daugiausia įdėti ant lovos, dekoratyvinis stiprus. Kiek įmanoma su nugaros pagalvėlės ir spalva yra netoli lovos, pabrėždama ramioje miegamojo temą, gali būti trumpo kai kurių ryškių spalvų trumpo. Jei naudojate tą patį toną su bendra erdvė, pagalvėlių nėra svarbios, o vietos taip pat nuobodu vieną. Kiek įmanoma, pagalvėlės spalva yra panaši į foną arba lovatiesė spalvos arba reguliuoti gylį laipsnį, ne tik pasiekti bendrą vienybę, bet ir daugiau sluoksnių spalvos.