Namuose > naujienos > Turinys
Kaip pasirinkti gerą pagalvę
- Nov 01, 2017 -

Atsibodus skausmingai kaklei ir standžiams raumenims niekada nėra maloni patirtis. Geros pagalvės pasirinkimas gali padėti jums pasiekti kokybišką nakvą, kurioje galėsite miegoti. Turint tiek daug pagalvių tipų ir pasirinkimų rinkoje, gali atrodyti didžiulė užduotis rasti tą, kuris jums tinka. Sekdami keletą patarimų, galite rasti tinkamą pagalvę jūsų miego stiliaus.


新闻2.jpg

1 žingsnis


Įvertinkite miego vietą. Tai turėtų būti pagrindinis veiksnys pasirenkant jums gerą pagalvę . Atkreipkite dėmesį, ar paprastai miegate šone, skrandyje ar nugaroje. Grįžtantys pabėgiai turėtų pasirinkti ploną pagalvę, kuri palaikytų kaklą. Šoniniai gelžbetoniai turėtų pasirinkti tvirtas pagalves, kurios palaiko plotą tarp ausies ir peties. Skrandžio pabėgiai turėtų pasirinkti plokščias pagalvę, todėl jūsų kaklas nepasuktų nepatogiai.


2 žingsnis


Pasirinkite pageidaujamą užpildo medžiagą. Putų pagalvės yra skirtingo tankio, nuo tvirtos iki minkštos. Atminties putų formos į savo kūną, sumažinant slėgio taškus. Lateksas suteikia galimybę tiems, kurie nori atsparios pelėsiams ir erkėms medžiagoms. Nuleidžiamos pagalvės leidžia perkelti užpildą, kad prireikus suteiktų pagalbą.


3 žingsnis


Pasiruoškite išleisti daugiau pinigų. Pasirinkus pigiausią pagalvę rinkoje paprastai būna žemesnės kokybės ir prastesnio užpildymo, kuris gali greitai išsiskirti, palyginti su aukštesne kokybe.


4 žingsnis


Perskaitykite vartotojo nuomones apie konkretų pagalvių tipą, kurį svarstote dėl nešališkų vartotojų svetainių. Jei pagalvė nuolat aukštai peržiūri, greičiausiai tai yra geras produktas.


5 žingsnis


Apsilankykite parduotuvėse, kurios parduoda pagalves ir jas išbando. Tokiu būdu turėsite galimybę pasirinkti pagalvių pasirinkimus. Praleiskite laiką, esantį lovos parduotuvėje, pageidaujamoje miego vietoje su pagalve. Išbandykite bent tris ar keturias skirtingas pagalvę ir pagrindu savo pasirinkimą asmeniniame komforto lygyje.


SUSIJUSUS PRODUKTAS


Memory Foam Pillow.jpg