Namuose > naujienos > Turinys
Kaip rasti geriausią kelionių pagalvę?
- Dec 09, 2017 -

Pasukdami kelyje ar skrendate aukštyn danguje kitai atostogai? Kelionė į Australiją ir iš jos, net važiuojant visoje šalyje, gali būti ilga kelionė, taigi, jei norite sugauti kelis žvilgsnius, kelioninė pagalvė gali būti tiesiog puiki kelionių aksesuaras.

Kelioniniai pagalvėliai yra maži, dažniausiai u formos pagalvėlės, kurios apjuosia kaklą, kad padėtų miegoti vertikalioje arba atsistojantoje padėtyje. Ne kiekvienas gali sau leisti bilietą taškiniam lėktuvo galui, kur sėdynės atsidaro 180 laipsnių, taigi kelioninė pagalvė gali padėti sušvelninti, kad skausmas įstrigo mažoje, vertikalioje sėdintoje vietoje iki 14 valandų.

1.Kas yra skirtingų tipų?

Pripučiamos

Pripučiamos kelionės pagalvės paprastai yra u formos ir gali būti suplotos iki pageidaujamo tvirtumo. Jie yra itin kompaktiški ir lengvi, todėl jie yra geros pasirinkimo galimybės lengviesiems fasuotojams, nes jie gali būti išblukę ir sulankstyti iki labai mažo dydžio. Jie kartais būna su audiniu padengti pripučiamą pagalvę, siekiant maksimaliai padidinti komfortą.

Pripučiamos pagalvės tikrai buvo patogiausias pagalvėlių tipas, kurį išbandėme dėl jų mažo dydžio, kai jie buvo išblukę, ir sugebėjimas pripūsti norimą tvirtumą. Turėsite įsitikinti, ar antspaudas yra tvirtai uždarytas, ar jūs atsibundsite į nuleistą pagalvę. Jie taip pat yra pigiausias rinkos stilius, todėl tai yra geras pasirinkimas kelionės keliautojams.

Microbead

Mikrobangų pagalvėlės yra lengvos u formos pagalvės, užpildytos nedidelėmis polistirolo karoliukais, kurie pakeičia formą kaklu, kad būtų užtikrinta parama ir patogumas keliaujant.

Tai buvo mažiausiai patogus, kurį išbandėme. Šios pagalvės nesėdos labai aukštai ant kaklo ir gali turėti nepatogių nuolaidų (dažnai būtent ten, kur jums reikia paramos) dėl atminties karoliukų, užpildančių pagalvę. Audinys gali išplėsti savo gyvenimo trukmę, taigi karoliukai išstums į nepaslėptas pagalvių dalis, pašalinus kaklo paramą. Jie taip pat yra mažiausiai nešiojami pagalvių stiliai, todėl juos lengva fasuoti nepatogu.

Atminties putplastis

Šie pagalviai yra pagaminti iš didelio tankio atminties putplasčio ir užtikrina tvirtesnę, labiau suderintą kaklo paramą. Jos gali būti suspaustos iki pusės jų pradinio dydžio, patogus nuleisti į bagažo dugną. Kai kurie iš jų gali būti apkarpyti kartu priekyje, kad nemadytų miego, kad pagalvėlė nejudėtų.

Tai buvo labiausiai patogus dizainas, kurį išbandėme, su tvirtu atminties putų formavimu iki kaklo formos, tuo pačiu lieka tvirta ir aukšta ant kaklo. Vienoje pagalvėje net buvo klipo, kad sustabdytų pagalvę slankiojančią, remdamos pabėgius, kurie mėgsta šiek tiek pakreipti į priekį. Mes turime puikų miegą su atminties putų pagalvėmis, kurias bandėme!

Tai buvo brangiausias rinkos stilius, tačiau jei jūs dažnai keliaujate, tai būtų verta investicijų.

Kiti modeliai

Neseniai rinkoje atsirado keletas novatoriškų, patentuotų dizainų. Populiariausi stiliai, kurie apvyniojami kūno priekyje, kad palaikytų pabėgius, kurie mėgsta liestis į priekį, taip pat panašūs į kaklo liemenį panašūs stiliai, paprastai įskundžiantys šaliką (pvz., "Trtl").

"Trtl", apvyniojamasis kaklo raištelio modelis, pagamintas iš šilto vilnos medžiagos, todėl jis geriausiai tinka kelionėms su aušintuvu ir atrodo lyg skara. Kaklo liemenė užtikrina gerą palaikymą, bet gali būti nepatogus, jei esate sudirgęs spaudimu prie kaklo.

2.Ką ieškoti?

Medžiaga

Ar ketinate keliauti karšta ar šalta aplinka? "Fleece" medžiagos puikiai tinka vėsiems skrydžiams ar žiemos "Trans Sibiro" nuotykiams, bet ne taip puikiai tinka bedugniems drėgniems keliams Pietryčių Azijoje. Kai kurie audiniai gali dirginti ant odos; nukreipkite į vilnonį stilių, skirtą skrydžiams ir šaltiems klimatams, ar sklandų plastiką ar medvilnę, kad galėtumėte keliauti karštu klimatu.

Kaklo parama

Pagalvokite, kaip miegate keliaujant. Pasinerkite į priekį? Išbandykite kaklo raištelio stilių arba pagalvę, kuri užsifiksuoja priekyje. Jei jums reikia tvirto kaklo palaikymo, atminties putos arba pripučiami pagalviai gali geriausiai veikti.

Ilgaamžiškumas

Jei ketinate keliauti kelis kartus, pagalvokite apie tai, kaip praleisti keletą papildomų dolerių už kelionės pagalvę, kuri nuvažiuoja atstumą. Mažos dėmės ar žala nepaveiks atminties putų pagalvės. Tačiau, jei jūs plyšite arba supjaustote mikrobangų pagalvę, turėsite ją pakeisti. Jei plysite pripučiamą pagalvę, galite ją pataisyti pleistrą arba jums gali reikėti ją išmesti.

Dydis

Lengvieji keliautojai norės prisilieti prie lengvos, mažos pagalvės. Pripučiamos pagalvės nuslydo į mažą kvadratą ir gali tilpti į mažas kišenes. Nors ne taip mažos, atminties putos pagalvės suspaus iki pusės ar net trečdalio jų dydžio. Mikrobangų pagalvėlės nesumažės ir gali būti gana didelės.

Svoris

Visos mūsų išbandytos pagalvės buvo lengvos ir tinkamos orlaiviams, autobusams ar traukiniams.

201711020847334085807.jpg